25 sie 2018 Wróć

Nagrody dla aktywnych uczestników plebiscytu internetowego "Modernizacja Roku 2017"

Nagrody dla aktywnych uczestników plebiscytu internetowego 
„Modernizacja Roku 2017”


 

Nagroda „sezon zimowy”
 

Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego jako organizator Konkursu w porozumieniu z prezydium Kapituły pragnie poinformować, że jedną z nagród dla uczestników głosowania internetowego jest zaproszenie na Uroczyste Spotkanie Kapituły Konkursu, które odbędzie się w styczniu 2019 r. Będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję i możliwość spędzenia czasu wśród ludzi, którzy poprzez swoje osiągnięcia mają wpływ na przebieg kolejnych edycji Konkursu, a przez to na kształtowanie tendencji i kierunków polskiego budownictwa. Dla których budowanie, tworzenie nowych miejsc, nowej przestrzeni jest pasją wartą poświęcenia całego życia. Członków Kapituły zgodnie z dwudziestoletnią tradycją, zapraszamy co roku na dwudniowe spotkanie.
Wyjątkowe są również miejsca, w których się spotykamy, dobierane szczególnie starannie specjalnie na tą okazję. Miejsca z duszą, inspirowane historią o swoistym klimacie w duchu „Modernizacji” np.: Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, Zamek Kliczków, Pałac Tłokinia. Jedno zaproszenie dla dwóch osób zostanie przyznane najaktywniejszemu głosującemu internaucie.


Nagroda „sezon letni”Nagroda „sezon letni” to emocjonujący dzień wyjazdowy z Komisją Konkursową na przełomie czerwca-lipca 2019r. Zwycięzcy będą mieli okazję przyjrzeć się pracy Komisji oraz obejrzeć z bliska obiekty zakwalifikowane do finału „Modernizacji Roku 2018”. Różnorodność obiektów może przysporzyć wiele ekscytujących chwil i dzień ten połączony z noclegiem zostanie na długo w pamięci.


Szczegóły ustalimy już ze zwycięzcami głosowania internetowego.
 

Już w dniu 17 września 2018r. tylko do zwycięzców, na adres mailowy podany podczas głosowania zostanie wysłana informacja o nagrodzie. W związku z wejściem w życie ustawy RODO dopiero jeśli głosujący zgodzą się na opublikowanie swoich danych, poinformujemy Państwa kto jest zwycięzcą.
 


Poniżej kilka zdjęć miejsc spotkań Kapituły.