Aktualności

19 paź 2018

Patronat Ministerstwa Edukacji Narodowej

Z wielka przyjemnością informujemy, że Minister Edukacji Narodowej objął patronatem honorowym XXIII Edycję Konkursu. W liście do prezesa Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego napisano: "Przedsięwzięcie spełnia ważna rolę społeczną i edukacyjną. Jego celem jest promocja realizacji przedsięwzięć budowlanych, które wyróżniają się szczególnymi walorami.
18 paź 2018

Patronat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego pan Norbert Książek objął patronatem trwającą XXIII Edycję Konkursu pisząc: "z przyjemnością udzielam patronatu kolejnej odsłonie tego prestiżowego przedsięwzięcia." Za poparcie naszej działalności dziękujemy.
17 paź 2018

Patronat Związku Powiatów Polskich

Związek Powiatów Polskich objął patronatem merytorycznym XXIII Edycje Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku. Za wsparcie i zaufanie dziękujemy.  
11 paź 2018

Patronat Instytutu Badawczego Dróg i Mostów

Instytut Badawczy Dróg i Mostów objął patronatem merytorycznym  XXIII Edycję Konkursu "Modernizacja Roku 2018". Za zaufanie i wsparcie serdecznie dziękujemy.   Cała treść listu do pobrania tutaj
10 paź 2018

Pierwsze obiekty zgłoszone do XXIII Edycji

Pierwsze obiekty zgłoszone do XXIII Edycji napłynęły z Gminy Dywity - oraz ze Starostwa Powiatowego w Pabianicach. Nowa forma zgłoszenia obiektu sprawdza się - formularz elektroniczny działa bez zarzutu.
3 paź 2018

Rozpoczęcie XXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego

Każda kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku wnosi pewną świeżość. Nowe spojrzenie, nowe formy, i oczywiście nowe realizacje. Co jest obecnie siłą konkursu? Poza ponad dwudziestodwuletnią tradycją i ciężko wypracowanym prestiżem, dziś jego ogromnym atutem jest na pewno niebywała różnorodność.